Leave Your Message
0102
12
vite

Mbi 12 vjet përvojë në tregti.

35 +
VENDET

Aktiv ndërkombëtar, mepartneritete afatgjata dhe akses në tregje të ndryshme në 35 vende.

100 %
SHËRBIMI

Shërbim me përvojë dhe i orientuar drejt zgjidhjeve. Ekipi i trajnuar posaçërisht do t'ju ndihmojë me të gjitha pyetjet tuaja;zhdoganimi, transporti ose paketimi juaj individual!

35000
TONËT

Transportimi i 35000 ton tregti në vit nga Kina në botë

1500 +
NGARKIMET

Ekipi me përvojë do të kujdeset me kënaqësi për ju;Çështjet doganore, çështjet e eksportit ose transportit.

avantazhin e produktit

 • 1b5u

  FORCAT TONA

  • Ne kemi tregje të mëdha eksporti në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë dhe Indi. Ekipi ynë është i specializuar në marketingun dhe shpërndarjen e gamës së gjerë të kimikateve për industri të ndryshme.
  • MISIONI YNË: YEYUAN Chemical, është angazhuar të ofrojë kimikate industriale cilësore dhe mbështetje teknike për klientët tanë.
  • VIZIONI YNË: Ëndrra jonë është të bëjmë YEYUAN Chemical është burimi më i mirë për Kimikatet dhe shërbimin e cilësisë.
  01
 • b0433acb-01f7-4711-a623-64537c120d5eou0

  SHËRBIMET TONA

  • Ne do t'i përmbahemi gjithmonë një qasjeje të drejtuar nga vlera, me krijimin e vlerës si themel. Nëpërmjet përpjekjeve të vazhdueshme dhe të pandërprera, ne do t'u shtojmë vlerë klientëve tanë, do të plotësojmë nevojat e tyre të vazhdueshme dhe do të ofrojmë cilësinë, shërbimin dhe çmimet më konkurruese.
  02
 • c18e6a62-538b-4577-bb42-13b82901949e7z2

  INDUSTRI NE MBËSHTETJEN

  • aditivëve ushqimorë
  • Kimikatet e ndërtimit
  • Industritë e bojrave dhe veshjeve
  • Industritë e prodhimit të ngjitësve
  • Industritë e plastikës dhe polimerit
  • Industritë e prodhimit të tekstilit
  • Agro Kimikatet
  • Kimikatet e tjera
  03
 • eb181d43-bb3a-4291-a0ac-dcf6ea553e56k1c

  CILËSIA DHE PAKETIMI

  • Fokusi ynë kur blejmë është te produktet nga prodhues të besueshëm kimikë dhe industri të përpunimit në të gjithë Kinën.
  • Në laboratorin tonë të brendshëm, ne kryejmë analiza për të vlerësuar cilësinë e materialeve me origjinë të ndryshme.
  • Dorëzohet në paketimin që keni kërkuar; Qese e madhe, qese 25 kg ose OEM.
  04

PRODUKTET TONA MË TË SHITUR

0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728
65a0e1f2vd

We are always available to assist you - please write to us!